У період з 14 по 18 вересня 2021 року біля смт Есхар Чугуївського району Харківської області відбулися змагання Кубків України серед юнаків з велосипедного та водного туризму.

У заході взяли участь команди з 6-ти регіонів України: Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей.

Запорізьку область на Кубку з водного туризму гідно представили команди старшої і молодшої вікових груп КЗ «Центр туризму» ЗОР м. Запоріжжя (керівники Стельмах О.В., Кроль В.В.), а на Кубку з велосипедного туризму – команда старшої вікової групи Чернігівського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР (керівники Заярський О.В., Бондаренко Я.Ю.). Вихованці Центру туризму впродовж чотирьох днів змагань у напруженій боротьбі показували вміння і навички, здобуті на заняттях гуртків та тренувальних зборах.

Змагання з велосипедного туризму включали комплексну дистанцію, до  якої увійшли «Фігурне водіння велосипеду», «Тріал» та «Велокрос», а також дистанцію «Велоралі».

На комплексній дистанції команда Запорізької області виборола друге місце, а у «Велоралі» третє, що дало змогу нашим спортсменам посісти почесне третє місце у загальному заліку Кубку.

Ще більш вдалими стали виступи наших збірних у Кубку з водного туризму. Змагання з водного туризму включали дистанції «Слалом» на байдарках, катамаранах двійках і четвірках та «Рятувальні роботи».

У старшій віковій групі призерами на дистанції «Слалом» на катамаранах двійках і четвірках стали юні туристи Запорізької області (друге місце на двійках та третє – на четвірках).

У молодшій групі на дистанції «Слалом» на катамаранах-двійках представники Запорізької області стали першими.

У загальному заліку на дистанції «Слалом» команди Запорізької області також посіли треті місця у своїх вікових групах.

На дистанції «Рятувальні роботи» у старшій і молодшій вікових групах перемогли спортсмени Запорізької області.

У загальнокомандному заліку Кубку з водного туризму в старшій та молодшій вікових групах команди Запорізької області посіли перші місця і стали абсолютними чемпіонами.

Вітаємо наших переможців з високими результатами на змаганнях Всеукраїнського рівня і бажаємо наполегливою роботою здобувати нові спортивні трофеї для Запорізької області!

020407030605100908