На запрошення Профспілки вчителів Болгарії збірна команда Профспілки працівників освіти і науки України взяла участь у XIV Міжнародній спартакіаді вчителів, в якій також брали участь представники Польщі, Румунії, Таджикистану та Азербайджану.

З 3 по 8 липня в м.Албена 550 учасників із вказаних країн та всіх округів Болгарії змагалися з міні-футболу, тенісу, пляжного волейболу, стрітболу, шахмат, дартсу, бріджу, плавання, петанку, перетягування канату.

Українську збірну команду очолювала заступник голови ЦК Профспілки Гарбаренко Л.А. Українські освітяни вже п’яте беруть участь у цьому міжнародному заході.

Від Запорізької області у складі української збірної команди у Міжнародній освітянській спартакіаді брала участь збірна команда з міні-футболу Комунарського району м.Запоріжжя – переможець обласної і Всеукраїнської профспілкових спартакіад з міні-футболу (керівник делегації – Гринь Н.І., голова обласної організації галузевої Профспілки; капітан команди – Зайцев М.А., учитель фізичної культури ЗСШ № 7).

У запеклій, виснажливій боротьбі наші футболісти посіли II місце серед 10 збірних команд, поступившись лише збірній команді м.Софія (Болгарія).

Ми щиро вітаємо нашу збірну команду з міні-футболу з важливою і непростою перемогою у міжнародних змаганнях!

Перемогу нашій області в міжнародних змаганнях здобули:

  • Зайцев Михайло Антонович – вчитель ЗСШ № 7
  • Стешин Олексій Олександрович – вчитель ЗСШ № 103
  • Кочетков Ігор Віталійович – вчитель ЗСШ № 97
  • Пришпетливий Михайло Михайлович – вчитель ЗСШ № 103
  • Петровський Володимир Анатолійович – керівник гуртка КРЦМтаШ
  • Павлов Юрій В’ячеславович – вчитель гімназії ЗСШ № 107
  • Шевченко Дмитро Геннадійович – вчитель ЗОШ № 23
  • Сутормін Володимир Вікторович – вчитель ЗОШ № 23

Участь збірної команди з міні-футболу в XIV Міжнародній

12345678910111213141516
спартакіаді вчителів у м.Албені в Болгарії відбулася за організаційної і фінансової підтримки ЦК та обласної, Комунарської районної організацій Профспілки працівників освіти і науки України.