Global Teacher Prize Ukraine – це світова щорічна премія вчителів, які зробили видатний внесок у професію та суспільство.

Щорічна премія Global Teacher Prize Ukraine змінює формат у 2022 році, але не залишає без уваги освітян, збираючи історії про педагогів воєнного часу, щоб сказати: «Вчителі важливі. Попри все!»

Одна з таких історій про талановитого педагога Запорізького Козацького ліцею, справжнього патріота і прекрасну людину – Івана Олександровича Маляренка.

Іван Маляренко

Запоріжжя

Іван Маляренко – це вчитель, що справді є другом своїх учнів.

Іван Олександрович з перших днів знайшов спільну мову з кожним. Зміг достукатися до кожного дитячого серденька, зумів стати не просто вихователем, а другом, порадником, старшим товаришем і наставником, а деяким дітям – другим татом.

Це вчитель, який постійно самовдосконалюється як фахівець. Підтримка фізичної форми, оволодіння козацьким бойовим мистецтвом «Спас», участь у спортивних змаганнях забезпечують професійний і творчий підхід під час викладання уроків, що мотивує молодь займатися спортом і вдосконалювати свою фізичну форму.

Це однодумець та друг, з яким можна сходити в похід, пожартувати, поділитися таємницею, бо Іван Олександрович завжди на боці своїх молодших друзів, навіть тоді, коли вони потрапляють у халепи.

Також для школярів Іван Олександрович – це приклад, приклад сучасного педагога, патріота. Із початком повномасштабної війни, пан Іван пішов захищати нашу країну, але продовжував підтримувати своїх учнів, долучався до онлайн-занять.

Найкраще про свого вчителя можуть розповісти учні, тому ділимося їхніми спогади та хорошими слова про їхнього вчителя:

«На уроках Івана Олександровича ніколи не буває нудно. З ним так цікаво і легко і кожен учень із нетерпінням чекає з ним занять.

Коли ми прийшли у 5-й клас, Іван Олександрович став не тільки класним керівником, а й справжнім другом і наставником для кожного.

Педагог вчив любити свою землю, свою Україну, бути справжніми патріотами. А коли почалася війна, з перших днів пішов на фронт захищати нашу державу, рідне місто Запоріжжя від ворога. Він вчинив як справжній патріот».

«Іван Олександрович завжди вчив нас українським козацьким звичаям, традиціям, культурі. Та найголовніше, чого навчив мене своїм прикладом, що якщо любиш свою Батьківщину, то мусиш її захищати. Саме так він і зробив…

Я дуже хочу бути схожим на нього. Нашому класу його дуже не вистачає…»

«Іван Олександрович – прекрасна людина, відмінний вчитель та класний керівник, а тепер – ще і безстрашний воїн.

Він на війні, але всміхається, виходить із нами на зв’язок, долучається до наших онлайн-занять».

«Не тільки нашому класу, а й усій Запорізькій школі-інтернату «Козацький ліцей» Іван Олександрович полюбився своєю харизмою та жартами, які у найпохмуріший день могли розвеселити будь-кого.

Незважаючи на те, що Іван Олександрович перебував на військових позиціях, намагався приєднуватися до уроків і розмовляти з нами, залишаючись таким же веселим і оптимістичним, як був до цього»

Пишаємося нашим найкращим педагогом, воїном-захисником! Дякуємо за школу життя, за поради та захист!

Ми чекаємо нашого Вчителя!

Дякуємо Вам!

Ми Вас любимо!❤

#Вчителі_Важливі 💙💛 #Історії_Освітнього_Фронту #Козацькийліцей