Тиждень був насичений спортивними подіями.

15 вересня 2021 року на футбольному полі Запорізького Козацького ліцею відбувся Турнір з мініфутболу, присвячений Дню фізичної культури та спорту України.

За перемогу змагалися три збірні команди: колектив учнів, збірна педагогів освітнього закладу та команда Запорізької міської асоціації футболу (ЗМАФ).

І місце посіла збірна ліцеїстів, яка обіграла вчителів та зіграла внічию із командою ЗМАФ.

Переможці, окрім грамот, отримали подарунки від гостей змагань – футбольні м’ячі, а інші учасники – задоволення від самого процесу гри: відточували свою майстерність, відпрацьовували технічні прийоми, удосконалювали навички з тактики гри, а головне – усі отримали задоволення від футбольного свята.

19 вересня 2021 року на базі «Козацького ліцею» проходив «Осінній Кубок» з футболу, організований Запорізькою обласною радою.

Учасниками змагань були 7 команд:  збірна Запорізької обласної ради та Запорізької обласної державної адміністрації, команди працівників освіти шкіл-інтернатів обласного підпорядкування та збірна викладачів закладів профтехосвіти.

Не здобула переможного кубка команда педагогів «Козацького ліцею»,  але отримала безцінний досвід і позитивні емоції.

Сподіваємося, що цей Турнір стане традиційним і в наступному році перемога буде за нами!