Футзальна команда «Їжаки» Запорізької школи-інтернат «Козацький ліцей» не здає обертів після перемоги на територіальному етапі змагань та продовжує активно тренуватися та готуватися до обласного етапу! Юні спортсмени, сповнені запалу та рішучості, готуються до чергового випробування і не втрачають віри у власну перемогу.

Секрет успіху «Їжаків», на думку тренера Сергія Філоненка, криється в командній грі та наполегливих тренуваннях:

“Я вважаю, що тренування повинні бути максимально «ігровими», з акцентом на вдосконалення техніки володіння м’ячем. Не менш важлива й психологічна складова. Мої хлопці не програли жодного матчу й ніколи не пропускали першими. Звичайно, вони звикли вигравати, але для спортсмена важливо вміти приймати й поразки, чому я їх і навчаю. Адже програші можуть стати джерелом цінного досвіду та зростання”.

Саме міцний півзахист – запорука успішної гри – переконаний керманич «Їжаків». Враженнями від матчу поділився і півзахисник команди Ігор Климко. Хлопець займається футболом понад 5 років і вже не уявляє свого життя без спорту:

“Мені подобається брати участь у змаганнях. Проєкт «Пліч-о-пліч» допомагає нам згуртуватися, зміцнює командний дух. А ще я люблю спілкуватися з гравцями інших команд. Ми обмінюємося досвідом, обговорюємо «робочі моменти», разом вдосконалюємо навички гри”.

Не поступається півзахисту й потужний «напад». Форвард «Їжаків» Сила Шевченко вже 13 разів «вразив» ворота суперників:

“Я граю в нападі, тому моє завдання – забити якнайбільше голів. Я люблю забивати як правою, так і лівою ногою. Відпрацьовую різні техніки роботи з м’ячем. До змагань готуємося наполегливо, адже маємо сильних суперників. Особливо важко нам далася гра з командою «Сузір’я» з Василівки”.

Захист воріт команди довірено Максиму Мартинюку. Голкіпер зізнався, що його кумир – гравець збірної Німеччини та «Баварії» Мануель Нойер. Саме його стиль гри наслідує хлопець:

“Мені подобається захищати ворота від атак суперників. Я вже 4 років займаюся футболом та футзалом. Зараз ми перемагаємо всіх, і я вірю, що так буде й далі”.

Тренер «Їжаків» зазначив, що команда з радістю долучилась до змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», адже це – нові можливості, новий досвід та шанс проявити себе.

Бажаємо завжди вірити у себе та досягати поставленої мети! Разом до перемоги!

picture-1picture-6picture-7picture-8picture-2picture-3picture-4picture-5