В Запорізькій області проходять останні відбіркові матчі територіального етапу змагань з футзалу «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Чотири команди з тимчасово окупованих територій Запорізької області продемонстрували свою нескінченну енергію та жагу до перемоги.
Попри складну безпекову ситуацію громади області сформували збірні спортивні команди з дітей, яких батьки вивезли з окупації. Ці команди долучилися до змагань, доводячи, що Запорізький край не зламати.

– Проєкт Президента України «Пліч-о-пліч» обʼєднав дітей та став символом незламності й віри у краще майбутнє. Вболіваємо та віримо у свою команду. Вони обовʼязково переможуть, – поділилась очікуваннями начальниця Приморської міської військової адміністрації Світлана Македонська.
Про участь у змаганнях юних мешканців громади розповів і очільник міста Пологи Юрій Коноваленко.
– Всім складом працівників ми виїхали в Запоріжжя і коли дізналися про турнір «Пліч-о-пліч» вирішили взяти участь – закупили за кошти громади форму й інвентар та почали тренуватися, – поділився міський голова м. Пологи Юрій Коноваленко.
Чотири збірних команди різних закладів освіти з тимчасово окупованих територій: Пологівської, Приморської, Чкаловської та Веселівської громади змагалися за першість у групі А та отримали медалі, кубки й дипломи учасників змагань.

Вболіваємо за кожного та радіємо, що завдяки проєкту діти мають змогу проживати найкращі моменти свого життя разом!

picture-1picture-2picture-3picture-4picture-5picture-6picture-7picture-8