ТОВ «ЦЕНТР ОСВІТИ «ОПТІМА» (далі – школа «Оптіма») – перший дистанційний заклад освіти в Україні за роком заснування, кількістю учнів та якістю освітніх матеріалів. Ми успішно здійснюємо освітню діяльність з 2015 року. Потужності навчальної платформи школи дозволяють повноцінне та якісне навчання до 500 000 учнів (користувачів) одночасно.

Фактична кількість учнів, які навчаються в школі «Оптіма» складає близько 18000 осіб. Крім того, у 2022 році, після початку повномасштабної війни росії проти України  ми відкрили благодійний навчальний пакет безкоштовного доступу до навчальної платформи та процесів школи, видачі документів про освіту, яким скористалися понад 100 тисяч українських школярів з усього світу.

Школа «Оптіма» отримала усі необхідні та передбачені чинним законодавством ліцензії у сфері загальної середньої освіти.

Школі «Оптіма» надано статус експериментального навчального закладу (Наказ МОН України від 02.12.2022 № 1087 «Про реалізацію інноваційного освітнього проекту за темою «Організаційно-педагогічні умови впровадження змішаного формату навчання здобувачів закладів загальної середньої освіти» у листопаді 2022 травні 2028 років»).

Школа «Оптіма» пропонує безкоштовне вивчення окремих предметів в дистанційній  формі за нашими навчальними матеріалами на платформі школи та впровадження змішаного очно- дистанційного формату навчання на засадах державно-приватного партнерства.

Навчання можливе в синхронному та асинхронному режимі за навчальним контентом, який включає в себе відео, аудіо матеріали, 3d – моделі та текстову складову. Матеріали для 1-5 класів розроблені за програмами НУШ та побудовані з урахуванням вікових особливостей малюків – з мультфільмами, іграми тощо.

Зауважимо, що навчальні заклади, на базі яких буде здійснюватися співпраця, можуть бути офіційно за наказом МОН України залучені до експерименту і стати експериментальними.

Після приєднання закладу освіти до експерименту школа «Оптіма» надасть персональний доступ кожному учню до навчальних матеріалів за предметом, який він потребує. Під час навчання оцінки, отримані учнем, фіксуються у електронному журналі та можуть бути зараховані навчальним закладом, де навчається дитина.

Зауважимо, що для навчання на платформі «Оптіма» необхідні тільки комп’ютер (ноутбук, планшет, телефон) та доступ до Інтернет.

Особливо звертаємо Вашу увагу на те, що ми готові надати доступ до якісних освітніх матеріалів учням малокомплектних шкіл, дітям за кордоном та іншим учням без відрахування їх із закладу освіти, де вони зараз навчаються та без зарахування до школи «Оптіма».

Співпрацюючи в експерименті з школою «Оптіма» заклад освіти може використовувати дистанційне навчання частково, за матеріалами окремих предметів (наприклад, де немає вчителя) та організувати навчання школярів у очно-дистанційному форматі. Є також можливість надати якісний контент для навчання учнів, які знаходяться за кордоном тощо.

Контактна інформація відповідальних працівників:

Терещенко Олександра Владиславівна, заступниця директора школи «Оптіма» – 067 400 83 34.

Лиса Ганна Олександрівна, заступниця директора школи «Оптіма» – 067 121 74 02.