У Запорізькій області відбувся обласний етап з баскетболу серед юнаків та дівчат проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

Цього разу чотири найсильніші баскетбольні команди регіону серед юнаків та дві команди серед дівчат, які пройшли територіальний етап, змагалися за право представляти Запорізьку область на всеукраїнському рівні.

Перемогу в обласному етапі серед юнаків здобула команда Запорізької гімназії № 50 Запорізької міської ради, «Дикі кабани»;

друге місце за командою Запорізької гімназії № 84 Запорізької міської ради, «Вогняні саламандри»;

третє місце у команди комунального закладу «Новомиколаївський навчально-реабілітаційний центр «Паросток» імені В. А. Польського» Запорізької обласної ради, «Сокіл»;

четверте місце здобула команда комунального закладу загальної середньої освіти «Балабинська гімназія «Престиж» Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області, «Дракони».

picture-1picture-10_DSC4249_DSC4346_DSC4261photo_5318877750246889757_y_DSC4265picture-2picture-4picture-5picture-6_DSC4301_DSC4324_DSC4339photo_5318877750246889756_y_DSC4322picture-3picture-7picture-8picture-9
Юні спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки та командний дух.

– Це круто, що ми перемогли. Я дуже радий за свою команду. Сподіваємося, що візьмемо перше місце на всеукраїнському етапі, – поділився капітан команди «Дикі кабани» Єгор.

Відмінністю турніру стала участь команди Новомиколаївського навчально-реабілітаційного центру «Паросток» імені В. А. Польського, у складі якої грають діти з особливими освітніми потребами.

– Я дуже пишаюся тим, що у фінал області попала команда навчально-реабілітаційного центру «Паросток». Це – хлопці з особливими освітніми потребами. Вони мають вади розвитку мовлення та порушення слуху. Ці діти грають! І грають гідно! Я дуже рада, що вони взяли участь у змаганнях та посіли призове місце, – поділилася амбасадорка проєкту «Пліч-о-пліч» в Запорізькій області, майстер спорту з плавання Олена Аксьонова.

Участь у проєкті «Пліч-о-пліч» стала важливим досвідом для всіх учасників, незалежно від результатів змагань. Турнір сприяв розвитку спорту серед молоді та формуванню здорового способу життя, – діляться школярі.

– Тренер налаштовував нас на перемогу, але зазначав, щоб у разі поразки не розчаровувалися, адже це – досвід та можливість стати ще краще. Мені дуже сподобалися змагання. Такі заходи дозволяють не тільки проявити себе, але й дарують унікальну можливість – пограти з сильними суперниками, – підсумував 16-річний Андрій, учень Новомиколаївського реабілітаційного центру «Паросток».

Серед дівчат перемогу та можливість представляти нашу область виборола команда Запорізької гімназії № 6 Запорізької міської ради, «Іволги», друге почесне місце посіла команда комунального закладу «Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж» Гуляйпільської міської ради, «Барс».

Дякуємо всім командам та тренерам за активну участь у проєкті, а командам-переможцям бажаємо перемоги на всеукраїнському етапі!