В Запорізькій області відкрито перший етап змагань з баскетболу серед юнаків за проєктом «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Про склад команд, підготовку та настрій дітей розповіли амбасадори проєкту.
– Розпочалися ігри на рівні територіального етапу з баскетболу серед юнаків. Загалом в Запорізькій області зареєстровано 9 команд хлопців та 4 команди дівчат. Вони вже спробували себе в товариських іграх, а тепер змагатимуться за звання кращих та можливість потрапити у фінал, – наголосила майстер спорту, амбасадорка проєкту Олена Аксьонова.
Змагання триватимуть чотири дні для хлопців та один день для дівчат. Переможці представлятимуть Запорізьку область на всеукраїнському етапі.
– Спорт та здоровий спосіб життя дуже важливі. Але «Шкільні ліги» – це більше, ніж звичайні змагання, це – внесок у нашу здорову, сильну та спортивну націю. Хочу побажати всім учасникам віри в себе, адже лише з нею в серці можливо досягти перемоги, – зазначила заслужений майстер спорту України, бронзова призерка Олімпійських ігор, амбасадорка проєкту Олеся Повх.


За дотриманням правил гри в якості суддів запрошені вчителі фізкультури Запоріжжя та області. Всі вони мають необхідні навички та не є тренерами команд, щоб уникнути конфлікту інтересів. Представник суддівської колегії Василь Грюков наголошує, що такі активності позитивно впливають на здоров’я дітей та сподівається, що одна із команд саме Запорізької області стане чемпіоном України.
picture-1picture-8picture-4picture-3picture-6picture-9picture-5picture-2picture-7picture-10picture-11picture-12picture-13