Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує, що з вересня 2023 року до травня 2024 року буде проходити Всеукраїнський конкурс «Активні парки для всіх».

Ініціаторами Конкурсу є Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за сприяння виховання Міністерства молоді та спорту України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Запрошуємо заклади загальної середньої освіти взяти участь у Конкурсі, який проводиться з метою популяризації Активних парків серед учнів/учениць, вчителів та батьків, підвищення рухової активності під час навчального року та в позанавчальний час, зниження рівня тривожності та зміцнення здоров’я.

Для участі у Конкурс необхідно:

  1. Завантажити додаток «Активні парки»:

https://sportforall.gov.ua/informatsiini-resursy

  1. Зареєструватися за покликанням: https://ap.sportforall.gov.ua/registration
  2. Взяти участь у одному чи двох етапах конкурсу:

І етап – до 31 грудня 2023 року зняти відео з використанням вправ з розділу «Рухові активності» https://ap.sportforall.gov.ua/mainpage, використовуючи підрозділи: «Гнучкість», «Тонус м’язів», «Координація», «Сила», «Фітнес», «Витривалість». Оберіть з 3 підрозділів по одній вправі та об’єднайте вправи в один комплекс, до виконання вправ необхідно залучити вчителів та однокласників. Далі викласти відео в Instagram або Facebook з додаванням відповідних хештегів: #я+вчитель, #я+однокласники, #явчитель, #спортдлявсіх, #ІМЗО, #активніпарки, #здороваукраїна.

ІІ етап – до 31 травня 2024 року зняти відео з використанням вправ з розділу «Рухові активності» https://ap.sportforall.gov.ua/mainpage, використовуючи підрозділи: «Гнучкість», «Тонус м’язів», «Координація», «Сила», «Фітнес», «Витривалість». Оберіть з 3 підрозділів по одній вправі та об’єднайте вправи в один комплекс, до виконання вправ необхідно залучити друзів та батьків. Далі викласти відео в Instagram або Facebook з додаванням відповідних хештегів: #я+друзі, #я+батьки, #явчитель, #спортдлявсіх, #ІМЗО, #активніпарки, #здороваукраїна.

Переможці та призери І етапу Конкурсу будуть визначені до 15 січня 2024 року.

Переможці та призери ІІ етапу Конкурсу будуть визначені до 15 червня 2024 року.

Переможці та призери Конкурсу отримають від організаторів грамоти, подяки та цінні подарунки.

Чим більше презентованих відео, тим більше балів до вашого заліку для перемоги у Конкурсі.

Довідки за телефонами: +38 (097) 842-32-67 Галина Коломоєць, +38 (050) 654-77-14 Дар’я Мордвінова.