Підготовка до нового навчального року триває. Днями керівник Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух зустрічався із батьками школярів, де обговорили питання безпечного освітнього процесу. Сьогодні цю тему підняли під час дискусії з вчителями.

До заходу також долучився заступник керівника Запорізької ОВА Віталій Сиволап, директорка Департаменту освіти і науки ЗОВА Людмила Бухаріна та представники міської ради.

Присутні торкнулися усіх потенційних проблем, які пов’язані із майбутнім навчальним роком. Це стосується як міста Запоріжжя, Запорізького району, так й тимчасово окупованих територій. Педагоги також висловили свою точку зору щодо дистанційної та змішаної форм навчання. Керівництву області та міста ставили багато питань організаційного характеру.

Олександр Старух підкреслив, що важливо почути думку усіх сторін. Тому, вислухавши батьків та вчителів, дійшли висновку, що абсолютна більшість підтримує формат онлайн-навчання. Але у будь-якому випадку процес утворення та приведення у належний стан бомбосховищ буде продовжуватися й надалі. Адже здоров’я та життя дітей – найважливіше, зазначив очільник регіону.

  • Багато проблем й загального, й специфічного характеру. Загальні стосуються  навчання офлайн, абсолютна більшість бачить це неможливим. Батьки підтримують онлайн-навчання. Тим більше, що діти вже пристосувалися протягом пандемії до такого формату здобуття освіти. Відповідно виникло багато питань й на тимчасово окупованих територіях щодо форм і методів ведення навчального процесу. Разом із тим, важливо зазначити, що позиція вчителів і батьків така, що навчальний рік, як то кажуть, відбудеться при будь-якій погоді. Обов’язково він розпочнеться, обов’язково діти будуть отримувати знання та система освіти буде працювати, – наголосив Олександр Старух.

picture-3 (1)picture-4 (1)picture-5 (1)picture-6 (1)picture-7 (1)picture-8 (1)picture-9 (1)picture-10 (1)picture-11 (1)picture-12 (1)picture-13 (1)picture-1 (1)picture-2 (1)