06 квітня 2017 року на базі Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище» о 9.00 проводиться ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів області з професії «Флорист».

Організатори:

  • Департамент освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.
  • Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області.

Мета конкурсу – закріплення та удосконалення професійних знань, умінь та навичок, популяризація фахових здобутків, вивчення досвіду кращих фахівців з професії «Флорист» в системі професійно-технічної освіти.

У конкурсі братимуть участь 4 представники-переможці І етапу конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Флорист»: Державного навчального закладу «Запорізький професійний ліцей сервісу», Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище».

Конкурс передбачає проведення теоретичного та практичного турів. Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів, та братимуть участь у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Флорист», який відбудеться у травні 2017 року у м. Чернігові.

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Флорист» відбудеться за адресою: 69035, м. Запоріжжя,
вул. Заводська, 9, тел. (061) 222 99 78.