Весна – час краси та жіночності. У перші березневі дні розквітає не лише природа, а й кожна жінка. З весняним подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято 8 Березня. Кожна красуня з нетерпінням чекає цього свята, але й хлопці та чоловіки не стоять осторонь, бо мають змогу привітати своїх матусь, дружин, сестричок і подруг.

Цікавим, щирим та піднесеним був передсвятковий березневий тиждень і у нашій школі. Педагоги організували тематичні виставки вітальних листівок та поробок; яскраві фотозони, де бажаючі мали змогу сфотографуватися та отримати фото на згадку, а шкільний гурток образотворчого мистецтва «Палітра» порадував весняними барвами.

А в переддень 8 Березня учні та педагоги школи радо чекали на гостей у актовій залі та святковому концерті «Її величність – жінка!».

Сердечні слова привітання, вірші, пісні, танцювальні постановки та пантоміми не залишили байдужими жодного глядача. Хлопці вітали найдорожчих жінок зі святом весни та любові. Галантні ведучі декламували вірші про весну і прекрасних жінок. Зі щирими привітаннями на сцені з’являлися учні, вчителі та вихователі, які зачитували поезії та виконували пісні про кохання.

Виступи молодших школярів були безпосередні та зворушливі, не можна було обійтися без посмішок і оплесків. А скільки прекрасних емоцій подарували хлопці 10 класу: їх яскравий фінал став родзинкою свята! Тепло дитячих сердець та їх щирість підкорили навіть суворих і вимогливих мам та вчителів.

Після закінчення свята директор школи привітав усіх жінок та дівчат з днем 8-го Березня, подякувавши педагогам за роботу. Чарівне весняне свято подарувало не лише радість і посмішки, а й віру, що весна ось-ось засяє яскравим сонцем у кожному віконці.

IMG_0101IMG_0102IMG_0103IMG_0104IMG_0105IMG_0106IMG_0107IMG_0108