Людство не змогло б існувати без постійного прогресу, винаходів і впровадження новітніх технологій. Крізь вир  часу промайнуло багато відкриттів, деякі дочекалися свого визнання лише через десятки, а то й сотні років, деякі чекають й досі.

На жаль, сучасні діти позбавлені витримки, їхнє сприйняття налаштоване на «кліпове мислення». Вони сприймають інформацію короткими яскравими уривками, без намагань встановити між ними логічні зв’язки. Мета школи – задовольнити потреби дитини у пізнанні, дати можливість самостійно віднайти логічні зв’язки, тим самим створити цілісну картину світу.

Тож, для того, щоб розвивати стійкий інтерес учнів до природничих наук, сприяти формуванню всебічно розвиненої особистості, популяризувати природничі науки, та, врешті-решт, з’ясувати, які ж винаходи людства є найбільш значущими у житті людства, у школі-інтернаті «Джерело» з 1 по 28 лютого пройшов інтелектуальний марафон «Від абетки до Великого відкриття». Він об’єднав знавців математики, фізики, хімії, біології, географії та інформатики

До уваги учнів були представлені інтелектуально-пізнавальні ігри, кросворди, цікаві повідомлення та виступи учнів «Я-вчений», конкурси малюнків певної тематики, перегляд пізнавальної мультифільмотеки з біології, фізики, географії,  з теми «Відкриття вчених»; працювала виставка наукової літератури, пов’язаної з тематикою марафону; було організовано випуск буклетів, плакатів, створено презентації та проекти.

В рамках марафону діти взяли участь у майстерках з елементами STEAM-навчання: діти власноруч виготовляли трігексафлексони (шестигранний багатокутник), наносили на нього нові терміни та поняття,  в ігровій формі закріплюючи новий матеріал.

Вчителі природничо-математичного циклу завчасно готувалися  до проведення марафону. Були задіяні учні 5-11 класів у різних  формах та видах  позакласної роботи.

Сподіваємося, що творчому колективу природничо-математичних дисциплін  «Джерела» вдалося зацікавити учнів і, можливо, вже зараз хтось з них зробить перший крок на шляху до наукового відкриття, що може докорінно змінити життя людства та зробити його кращим.

IMG_8817IMG_8831IMG_8832ГоловнаIMG_8658IMG_8664IMG_8667IMG_8695IMG_8708IMG_8725