Міжнародна молодіжна наукова олімпіада (IJSO), яку організовує МАН, – це одна з 12 найпрестижніших наукових олімпіад у світі, визнаних ЮНЕСКО; щорічне інтелектуальне змагання для обдарованих здобувачів освіти до 16-ти років із природничих наук (біології, хімії та фізики).

Нагадаємо, що юна науковиця Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Усольцева Даріна стала активною учасницею інтелектуальних змагань. Показавши високий рівень своїх умінь і навичок із природничих дисциплін, у травні 2022 року була офіційно запрошена до участі в ІІ етапі Міжнародної молодіжної наукової олімпіади.

10 червня 2022 року оголосили результати ІІ етапу IJSO: з-поміж 56 учасників та учасниць Даріна посіла почесне І місце та отримала запрошення до відбіркового тренувального табору III Всеукраїнського національного відбору учасників Міжнародної молодіжної наукової олімпіади.

З 10 липня 2022 року на інтелектуалку чекає навчання в таборі, за підсумками якого буде визначено 12 найкращих юних науковців.

Безмежна вдячність педагогам-тренерам Козацького ліцею Андрушко Асі Леонідівні, Легостаєву Олексію Олексійовичу та доктору педагогічних наук, доценту  кафедри загальної та прикладної фізики Запорізького національного університету Андрєєву Андрію Миколайовичу за допомогу в підготовці та підтримку.

Дуже пишаємося нашою геніальною ліцеїсткою!

Успіхів тобі, Даріно! Натхнення та наснаги! Віримо у тебе! Нехай щастить!

20220702_23313012