На виконання листа Офісу Президента України від 07.06.2021 № 1-01/719 щодо виконання пункту 3 розділу IV протокольного рішення за результатами селекторної наради від 07.06.2021, Департамент освіти і науки облдержадміністрації повідомляє, що заклади: загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти можуть залучитись до освітніх заходів для школярів та студентів з фінансової грамотності, які проводить Національний Банк України перейшовши за посиланням на  офіційний  веб-сайт Національного Банку України:

https://bank.gov.ua/ua/news/all/v-ukrayini-vidbuvsya-global-money-week-2021

Повідомляємо, що протягом   2021   року   було   проведено   кампанію  з  підвищення  фінансової обізнаності школярів та студентів “Всесвітній тиждень грошей” (Global Money Week 2021), за ключовою темою – “Бережіть себе, бережіть свої гроші”.

Партнерами Національного банку з організації заходів стали Міністерство освіти і науки України та Проект USAID “Трансформація фінансового сектору”. .

До проведення заходів долучилися 291 установа. Найчисельніша група учасників – 253 освітні заклади, зокрема: 120 шкіл, 68 закладів вищої освіти, 55 закладів фахової передвищої освіти, 8 закладів професійної (професійно- технічної) освіти, 1 заклад дошкільної освіти та 1 школа мистецтв.

На честь Global Money Week 2021 в Україні проведено понад 1550 заходів, учасниками яких стали понад 40000 тисяч школярів і студентів з усіх областей України.

Також відбулася   п’ята наукова   конференція   студентів   та     молодих дослідників “Банківський сектор та монетарна політика: перспективи розвитку” Національного банку та Київської школи економіки (https://bank.gov.ua/ua/news/all/pidsumki-pyatoyi-ekonomichnoyi-konferentsiyi- studentiv-ta-molodih-doslidnikiv).