Запорізький Січовий колегіум має в Україні чимало справжніх, надійних товаришів, а серед них  –  гідних особливої поваги багаторічних друзів. Серед них чи не найперші друзі  –  Всеукраїнська громадська організація «Союз Українок», співпраця з якою упродовж майже тридцятирічної історії колегіуму радує і надихає як кращих жінок України, так і Січове братство учнів та вчителів.

  Щороку Союз Українок проводить Всеукраїнські конкурси патріотичного спрямування, участь у яких для Січового колегіуму вже стала традиційною. Щоосені колегіанти – переможці конкурсів рушають до Львова  –  духовного нашого центру,  – аби там, на святковому дійстві, одержати й почесні дипломи, й подарунки від цієї поважної жіночої організації нашої держави.

Тож нова перемога учнів-шестикласників на чолі з їх науковим керівником Юлією Клим у Всеукраїнському конкурсі робіт учнівської та студентської молоді «Мій рідний край» не стала винятком.  Ось імена переможців:

Гранпрі – Катерина Стратій, Ян Дудко

І місце – Вероніка Пятак, Поліна Магась, Даніелла Черненко

ІІ місце – Анастасія Петрик, Назар Чехов, Ярослав Махарина

ІІІ місце – Олександр Міщенко, Назар Матвієнко

Владислав Степаненко та Руслана Балховітіна разом із багатьма учасниками конкурсу з усієї України  одержали подяку за участь у ньому.

Цікаво, що, окрім шестикласників, творчу роботу на конкурс до Львова надсилала й цьогорічна випускниця колегіуму (минулорічна одинадцятикласниця) – талановита шкільна поетеса Таїсія Зінов’єва. Її творчий доробок, присвячений рідному краю, журі конкурсу оцінило належно  – І-им місцем.

Голова Запорізького обласного осередку «Союз Українок» пані Оксана Яценко теж дає високу оцінку творчим роботам колегіантів: «У Львові завжди очікують і радо сприймають роботи вихованців Січового. Бо Січовий колегіум  –  своєрідний патріотичний творчий місточок між Сходом і Заходом    нашої держави. Щиро дякуємо вам, дорогі колегіанти, вам, шановні вчителі,  –  за любов і до рідного Запоріжжя, і до всієї України»

Шкода, що цього року переможці конкурсу «Мій рідний край»   –  шестикласники Січового колегіуму  –  не зможуть власноруч отримати нагороди у нашому улюбленому й величному місті Лева. Віримо, що у них попереду  –  нові й нові перемоги в конкурсах, які оголошує ВГО «Союз Українок». Тож чекай, золотоосінній Львове: вихованці Січового обов’язково прибудуть до тебе! З майбутніми новими перемогами!