Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине…

Ось де, люде, наша слава,

Слава України!

Його ім’я відоме в усьому світі! На честь нього встановлено пам’ятники у багатьох країнах Європи та світу…

Твори генія перекладені майже на всі мови світу, а його ім’ям названо освітні заклади, театри, площі, вулиці і не тільки!

Він є нашим титаном духу, натхненням нації, вічним символом  боротьби за справедливість, свободу та національне визволення України з-під гніту росії.

Кожен українець та українка знають, що мова йде про нашого величного та вічного  Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка, унікального поета, прозаїка, художника та громадського діяча.

9 березня 2023 року виповнилося 209 років з Дня його народження, однак слова митця є вічно пророчими, надихають, додають упевненості, сили та віри! У цей день вшановуємо пам’ять про бездоганного майстра слова, який є душею і свідомістю нашого народу.

Здобувачі освіти та педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» підтримали флешмоб «Шевченко в серці кожного українця» від КЗ «Центр туризму» ЗОР.

Тарас Григорович є «славою і гордістю всього прогресивного людства, бо його поезія могутніми й чистими потоками влилася в неосяжний океан світової культури, коштовними перлинами збагатила скарбницю загальнолюдської краси».

Тарас Шевченко – творець і борець, великий син України, наша гордість і слава.

#Козацькийліцей #центр_туризму #Тарас_Шевченко #слово_Кобзаря @zpcentrturizmu

кошова старшина - 18кошова старшина - 1кошова старшина - 2кошова старшина - 3кошова старшина - 4кошова старшина - 5кошова старшина - 6кошова старшина - 7кошова старшина - 8кошова старшина - 9кошова старшина - 10кошова старшина - 11кошова старшина - 12кошова старшина - 13кошова старшина - 14кошова старшина - 15кошова старшина - 16кошова старшина - 17