Жовтень 2019 року приніс ще одну важливу перемогу колегіантам Запорізького Січового у Всеукраїнському проєкті шкільних та молодіжних медіа. З понад 500 учасників було обрано 20 найкращих, серед яких – і Січовий.

Напевне, і учням-акторам Андрію Войтенку, Ярославу Лазьку, Діані Садило, Богдану Козлову (кошовому отаману колегіуму), Сергію та Максиму Нагорновим, і вчителям-акторам і партнерам учнів – Ользі Салякіній, Олександру Балховітіну (заступнику директора з навчальної роботи), і керівнику медіа студії Павлу Коваленку надовго залишаться в пам’яті дні  і години   творчого піднесення при зйомках мікрофільму «Супергерої серед нас».

Мікрофільм було визнано серед кращих медіа-проєктів Громадською організацією «Комунікація для змін», спільно з Міністерством освіти та науки України, Міністерством інформаційної політики України за підтримки проєкту міжнародної технічної допомоги «Зміцнення громадської довіри» (UCB II) щодо облаштування класів загальноосвітніх навчальних закладів цифровими медіа для створення високоякісних цифрових відеоматеріалів, з метою сприяння обміну досвідом між закладами освіти.

Отож, талановиті й творчі колегіанти та вчителі Січового одержали можливість завдяки перемозі в медійному проєкті, отримати сучасне цифрове обладнання для розвитку власних шкільних медіа.