Усі люди мріють, і у всіх багато бажань: великих, маленьких, таємних або неймовірних – це незаперечний факт. Новорічні свята – той загадковий час, коли важливі для душі бажання можуть перетворитися у реальність. З метою поринути у власний світ фантазій, потреб та спостережень за власними відчуттями практичним психологом Світланою Драєвською та вчителем-логопедом Світланою Авєдовою для педагогів закладу було організовано арт-заняття «Хвилі бажань».

Око людини «фотографує» зовнішній світ, і всередині кожного існує безліч візуальних образів. Карта – це двері, за якими живе подія, враження, людська історія. Ці двері можуть бути закриті на великий і вже заіржавілий замок, але, ніби ключем, карта допоможе відкрити їх. Використовуючи  метафоричні асоціативні  карти,  кожна жінка змогла більше відчути саму себе, свої бажання, власні ресурси і перешкоди до здійснення мрій.

Але одного усвідомлення бажаного недостатньо, шлях до здійснення мрій робить легким та дивовижним метод нейрографіки. Цей інструмент дозволяє трансформувати свідомість та створити нові нейронні зв’язки, що забезпечать здійснення нових цілей та найзаповітніших мрій, що із задоволенням і втілили у реальність учасники заходу.

Заняття надало змогу педагогам відволіктися від буденних справ, ясніше  відчути свої прагнення та бажання, отримати задоволення від творчості. Сподіваємось на здійснення довгоочікуваних мрій!

изображение_viber_2020-01-12_23-27-18Головнаизображение_viber_2020-01-12_23-26-54изображение_viber_2020-01-12_23-26-57изображение_viber_2020-01-12_23-27-01