Нове футбольне  поле Січового колегіуму  у ці теплі вересневі дні  наповнилося справді новим спортивним життям. На поле прийшли зовсім нові, не знані колегіантами донедавна види спорту. Вони відтепер включені до нової програми з фізичної культури «JuniorZ».

Головною метою програми є популяризація здорового та активного способу життя школярів. Тож нова програма включає не лише відомий і популярний серед молоді бадмінтон, а й мало відомі  фролбол та алтимат.

Минулого тижня в колегіумі відбулися презентації усіх нових видів спорту, що відтепер культивуватимуться серед учнівської молоді. Презентації провели провідні спеціалісти з окремих видів спорту: з бадмінтону – президент федерації цього виду спорту в Запорізькій області Ігор Роменський, з фролболу – майстри фролбольного клубу «Запоріжжя» разом із відомим гравцем Віктором Пузенком, з алтимату – професійні гравці команди Сергія Конюха «FirePlay Ultimate Club Zaporizhzhya».

Взяти участь у презентації цікавих і нових видів спорту пощастило колегіантам 8-их та 9-их класів. Учні відчули  не лише захоплення тренінгами, а й самі стали їх учасниками – з надією на майбутні змагання на першість колегіуму з бадмінтону, фролболу, алтимату.

Попереду – зимові види спорту, і серед них новий – петанк. Отож цього-річ вихованці колегіуму опанують чотири нових видів спорту. Разом із учнями над ними охоче й натхненно працюють вчителі фізвиховання.

Побажаймо їм успіхів не лише в спортивних баталіях, а й у зміцненні власного здоров’я!

IMG_20200909_111049IMG_20200904_091550IMG_20200904_111726IMG_20200909_100856