Понад 5 тисяч вчителів Запорізької області отримали ноутбуки від HP та Microsoft за сприяння Фундації Олени Зеленської

Уже понад рік школи Запорізької області стоять порожніми. Через постійні обстріли безпечно здобувати в них освіту неможливо. Наразі в регіоні знищено або частково пошкоджено 61 заклад.

Щоб діти не відставали від шкільної програми вчителі продовжують навчання. Працюють з дітьми онлайн, проводять уроки в укриттях, дехто навіть облаштовує імпровізовані навчальні класи в себе вдома. Однак, через відсутність технічної можливості, організувати навчальний процес можуть не всі вчителі. Аби покращити умови їхньої роботи Фундація забезпечила педагогів Запоріжжя, евакуйованих шкіл Енергодара, Токмака, Гуляйполя, Бердянська, а також сіл й селищ області ноутбуками.

Загалом школам Запорізької області Фундація передала 5 194 лептопи HP та Microsoft. Тепер вчителі понад 300 закладів повернуться до звичного та зручного формату навчання.

Раніше техніку для вчителів Фундація вже передала до Луганської, Херсонської, Донецької, Житомирської, Чернігівської, Київської, Одеської, Харківської, Сумської та Миколаївської областей.

Запорізька область – вже 11 область, яка отримує ноутбуки для педагогів. Це частина пакета допомоги від HP та Microsoft, як партнерів проєкту «Цифровий актив для України». Його ініціатором виступила Глобальна бізнес-коаліція для освіти (GBC-Education). Загалом, у рамках проєкту, ноутбуки разом із програмним забезпеченням отримають 38 856 українських вчителів із 12 областей.

https://www.zoda.gov.ua/news/65424/fundatsiya-prodovzhuje-zabezpechuvati-vchiteliv-noutbukami.-na-cherzi-zaporizka-oblast.html

picture (1)picture (2)picture (3)picture (4)picture (5)picture (6)picture (7)picturepicture (8)