Провідний український навчальний центр оголошує про початок фестивалю «Назустріч Успіху» в рамках програми «Єдина Україна». Організатори – Українська федерація «Спорт заради розвитку» та Представництво Дитячого фонду ООН (HICE) в Україні – спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти». Фестивалі «Назустріч Успіху» проходитимуть протягом літнього періоду в усіх областях України з метою підтримки інтеграції та адаптації дітей та батьків/опікунів серед внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та дітей з особливими освітніми потребами у місцеві громади.

Заплановано, що фестиваль «На зустріч Успіху» відбудеться 23 червня 2023 року в місті Львові. Місцем проведення стане Середня загальноосвітня школа № 68, розташована за адресою вул. Дозвільна 3. Початок заходу заплановано на 9:30.

До участі в фестивалі запрошуються заклади освіти, тренери, діти та їх батьки. Представники Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) презентуватимуть інвентар та брендову продукцію для учасників проєкту з відібраних закладів.

Перед початком фестивалю о 9:30 відбудеться Всеукраїнська руханка, яку можна буде спостерігати у прямій онлайн-трансляції на YouTube каналі «Спорт заради розвитку» за посиланням https:/www.youtube.com/@alexdrimmer.

Заклади, які бажають взяти участь у фестивалі, можуть зареєструватися за посиланням https://forms.gle/Vgaly4JWLKeidKkA6.

За додатковою інформацією можна звертатися за телефонами:

  • Олексій Качан: 099-059-37-71
  • Галина Коломоєць: 097-842-32-67.