У Запоріжжі фінішував фестиваль пляжних видів спорту серед студентів коледжів. Найбільшу кількість команд на центральному міському пляжі зібрали змагання з пляжного волейболу серед юнаків – тут за медалі сперечалося одинадцять дуетів.

Зігравши між собою за олімпійською системою, юнаки визначили дві пари фіналістів. Що цікаво, обидві представляли Запорізький металургійний коледж. Сильнішими у дербі виявилася пара у складі Микити Степанова та Романа Гриненка. Хлопці одержали перемогу з рахунком 2:0 (21:17, 28:26). Друге місце посіла команда у складі Богдана Внуковського та Кирила Мартинюка.

В матчі за третє місце команда коледжу Класичного приватного університету виграла у Запорізького електротехнічного коледжу 2:0 (21:19, 21:17).

-Я раніше займався волейболом професійно. А зараз граю для себе, і на таких студентських змаганнях. Щоправда більше люблю «класику». А взагалі волейбол це класно! Це дуже динамічна гра, треба постійно бути в русі, стрибати, бігати, атакувати, блокувати. Це все складно, але дуже цікаво!, – поділився враженнями один з переможців волейбольних змагань Роман Гриненко.

За словами організаторів змагань, Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ, фестиваль пляжних видів спорту проводять серед студентів коледжів вже три роки, і відзначають постійне збільшення цікавості до таких змагань. Щороку зростає число команд та інтрига у кожному з видів програми.