П’ять днів на узбережжі Азовського моря, у місті Бердянськ (Запорізька область) проходив Чемпіонат  України з боксу серед учнів 2007-2008р.н. Участь у змаганнях взяли 155 боксерів з 18 регіонів  України  та міста Києва.

Школярі змагалися на відкритому повітрі – ринг було встановлено просто неба на березі моря. Тож учасники мали можливість вдосталь подихати цілющим азовським повітрям, а розташування рингу в популярному курортному місті дозволило зібрати велику кількість вболівальників – за період проведення змагань, їх відвідало більше   півтори тисячі глядачів.

Господарям рингу – представникам Запорізької області вдалося вибороти 18 медалей, в тому числі 5 золотих, три срібних і десять бронзових.

Як зазначив начальник Запорізького обласного відділення/філії Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України Юрій Шепель Запорізька область дуже рада приймати національній учнівські змагання з боксу. Адже цей вид спорту – один з найбільш успішних, популярних та розвинених в регіоні. Місцеві боксери стабільно демонструють високі результати на змаганнях національного рівня. 2019 року збірна Запорізької області стала переможцем Кубка України серед дорослих, 2020 року наша команда виграла командний залік домашнього чемпіонату України серед юніорів, а  2021 року запоріжці стали переможцями чемпіонату України серед юнаків. Успіх місцевих спортсменів на домашньому чемпіонаті України серед учнів ще раз підкреслив лідерські позиції Запорізької області на національній арені та чудовий потенціал наших молодих боксерів.

бокс5бокс1бокс2