На виконання Указу Президента України від 22 січня 2016 р. № 17 «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років», у комунальному закладі «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Джерело» Запорізької обласної ради 29 січня 2019 року з метою патріотичного виховання школярів,  збереження пам’яті про трагічні сторінки історії  України у рамках інформаційно-виховних заходів «Українська революція: 100 років боротьби (1917-1921рр.)», відбувся загальношкільний захід – урок історичної пам’яті, присвячений вшануванню пам’яті Героїв Крут. Урок пам’яті провела вчитель історії Васильєва Т.С. У заході взяли участь учні 5-12 класів.

Керуючись інформаційними матеріалами, підготованими Українським інститутом національної пам’яті, Тетяна Святославівна змогла висвітлити окрему сторінку історії Української революції та обличчя її героїв.

Для того, щоб краще донести інформацію до дітей з порушенням слухової функції, було організовано тематичну виставку «Герої Крут», перегляд фрагментів  документальних кінофільмів про тогочасні події, пов’язані з нелегким періодом боротьби за українську державність.

Закінчився захід хвилиною мовчання за загиблими Героями Крут.