Карантин – не привід сумувати! Це чудова нагода бути  разом з близькими, займатися улюбленими справами та навчатися новому. Під час карантину батьки мають більше часу, який можуть приділити дітям: разом вони займаються домашнім господарством, цікавляться секретами образотворчого та прикладного мистецтва, читають книжки та вчаться дистанційно.

У період карантину вихователями школи-інтернату «Джерело» було розпочато 8 челенджів. Кожний челендж – неповторний і має на меті розкрити вподобання та таланти дітлахів, допомагає поділитися своїми вміннями, знайти нових друзів. Вихованці школи-інтернату «Джерело» – справжні живчики. Вони з радістю беруть участь у запропонованих челенджах та діляться своїми фото й відео у соціальних мережах.

Під час еко челенджу «Життя в стилі еко» (#eco_Dzherelozp) усі охочі, а це і діти, і працівники школи, долучилися до таких необхідних справ, як прибирання прилеглих територій, робота на присадибних ділянках та садівництво. Фото челендж (#побачитивесну) долучив вихованців та усіх небайдужих до чарівних барв весняної природи, показавши усю її красу.

Game challenge (#несумуйгрурекламуй) став у нагоді не лише дітлахам, а й їх батькам, адже вони дізналися про багато цікавих та веселих розваг, які можна влаштувати вдома. Книжковий челендж (розкажи про свою улюблену книгу) прийшовся до вподоби справжнім поціновувачам книг.

Під час Великоднього челенджу (#навеликденьвдома) виховані та педагоги «Джерела» передали усім вітання до Світлого Воскресіння і дистанційно пригостили усіх смачними пасками.

Не дивлячись на карантин, школа-інтернат «Джерело» продовжує брати участь в проєкті  «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів».  В рамках проєкту дітлахам були запропоновані спортивний та кулінарний челенджі.

Спортивний челендж (#залишайсятатренуйсявдома)  став справжнім БУМом, він показав, що спорт став надійним другом наших дітлахів. Під час кулінарного челенджу (#залишаємосятаготуємовдома) усі охочі ділилися з іншими здоровими та корисними кулінарними секретами. На разі проєкт добігає кінця і ми з нетерпінням чекаємо результатів конкурсу, і впевнені у перемозі.

Сподіваємося, що карантин змінить на краще наше ставлення до життя та дасть поштовх до нових звершень!