У  м. Черкаси завершилась VI Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття», організована Черкаським обласним Центром туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради, за підтримки  Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму учнівської молоді Міністерства освіти і науки України  та  Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.

В роботі  конференції  взяли участь учні з 23 регіонів України – від Закарпаття до Донеччини, від Херсонщини  до  Чернігівщини, загалом – близько 300 учасників.  Запоріжжя  на конференції представляв  юний дослідник – учень 11-Б класу Запорізького Січового колегіуму Олександр Левадний зі своїм науковим керівником, учителем історії Мирославою Павлівною Лукашенко.

 Секційні захисти відбувались за чотирма напрямами. Олександр Левадний  представив власний науковий доробок у секції «Державотворчі процеси на території сучасної України від найдавніших часів до наших днів. Особливості боротьби українців проти поневолення і національно-визвольні рухи» з науковим проєктом  «Українські військові нагороди 1917 – 1939 років».