На завершення навчального року в облдержадміністрації традиційно відбулося урочисте нагородження премією учнів-переможців всеукраїнських та міжнародних конкурсів, олімпіад на обласному святі «Обдаровані учні – 2018». Почесними гостями свята стали перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян та голова облради Григорій Самардак.

– Напередодні Дня захисту дітей ми зібрались з нагоди нагородження обласною премією учнів – переможців олімпіад і конкурсів на виконання Указу Президента України «Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді» та Програми розвитку освіти Запорізької області на 2018-2022 роки. Премія призначається учням, які посіли призові місця на всеукраїнських етапах учнівських олімпіад з навчальних предметів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, – повідомила директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова.

Цього року обласною премією нагороджено 77 учнів, із яких  вісім вибороли перемогу у двох конкурсах і олімпіадах та отримають винагороду за кожне призове місце.

– Ви показали високий рівень знань, інтелекту та творчості,  проявили велику наснагу та терпіння, віддали багато часу навчанню. Треба також подякувати вашим батькам та педагогам. Цього року дуже багато переможців, до того ж, багато дітей  здобули кілька перемог. Саме ви – наше майбутнє, еліта Запорізького краю та опора всієї країни. Бажаю вам здійснення мрій, втілення ідей, задумів, здоров’я, бадьорості, сили духу і нових перемог  та високих досягнень у майбутньому. Зі свого боку, обласна влада зробить усе можливе, щоб ви залишилися навчатися надалі та працювати на рідній землі, – підкреслила у своєму привітанні перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян.

Переможці та лауреати конкурсів отримали грамоти облдержадміністрації та грошові премії в таких розмірах: І місце – 3 тис. грн.; ІІ місце – 2 тис. грн.; ІІІ місце – 1 тис. грн. Крім цього, подяки отримали призери літньої Гімназіади України та переможці обласного етапу змагань з усного рахунку «Прангліміне» в межах реалізації міжнародного освітнього проекту «Міксіке в Україні».

fotofoto (1)foto (2)foto (3)foto (4)foto (5)foto (6)foto (7)foto (8)foto (9)foto (10)foto (11)foto (12)foto (13)foto (14)foto (15)foto (16)foto (17)foto (18)foto (19)foto (20)foto (21)foto (22)foto (23)foto (24)foto (25)foto (26)foto (27)foto (28)foto (29)foto (30)foto (31)foto (32)foto (33)foto (34)foto (35)foto (36)foto (37)foto (38)foto (39)foto (40)foto (41)foto (42)foto (43)foto (44)foto (45)foto (46)foto (47)foto (48)foto (49)foto (50)foto (51)foto (52)foto (53)