Цілий тиждень у Запорізькій області тривали інтелектуальні змагання серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. За клітчастими дошками зійшлися команди юнаків, аби визначити сильнішого у змаганнях з шашок.

Спершу учні визначили фіналістів, граючи у трьох групах – запорізькій, бердянській та мелітопольській, де взяли участь 15  команд.

За результатами групового раунду шістку фіналістів склали:

  • ДНЗ «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту»
  • ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей»
  • ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище»
  • ДНЗ «Мелітопольський професійний ліцей»
  • ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»
  • ДНЗ «Мелітопольський професійний аграрний ліцей»

 Фінал змагань приймав Запорізький професійний ліцей автотранспорту. Команди, в кожній з яких було по три учасники, зіграли між собою за коловою системою.

Найкращі результати показали хлопці Мелітопольського професійного аграрного ліцею, які здобули перемоги у чотирьох зустрічах, і лише із земляками – мелітопольцями зіграли внічию. Кубок переможців своєму закладу освіти принесли: Середа Данило ( спеціальність слюсар з ремонту сільгоспмашин/тракторист-машиніст , 1 курс), Пересунько Назар  (спеціальність слюсар з ремонту сільгоспмашин/тракторист-машиніст  3 курс), Килосов Микола (слюсар з ремонту колісних транспортних засобів/ водій автотранспорту, 3 курс).

Друге місце посіла команда Запорізького професійного ліцею залізничного транспорту. Третіми стали юнаки Запорізького вищого професійного училища.

Кубок переможцям і грамоти призерам змагань вручив начальник Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ, Юрій Олексійович Шепель.

Наступні змагання серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти відбудуться на початку квітня   – юнаки та дівчата .