Кобзарю!
Знов до тебе я приходжу,
бо ти для мене совість і закон.
Ліна Костенко

Сьогодні не може не вражати велич творчості Тараса Шевченка, його небуденна, самовіддана й непоборна творча діяльність, яка становить приклад для кращих представників усіх народів у боротьбі за національне та соціальне відродження, за звеличення українського слова.

7 березня у КЗ «ЗСЗШІ «Джерело» ЗОР відбулися заходи, присвячені Дню народження великого поета, вічного Кобзаря  українського народу і цілого людства.

У рамках святкування учні початкових класів були запрошені до участі в квесті «Відомий та невідомий Тарас Шевченко». Нестандартна форма проведення Шевченківських днів дала змогу учням побувати в ролі журналістів, експертів, дослідників, мандрівників та ораторів.

Учні здійснили віртуальну екскурсію до Національного музею Тараса Шевченка, познайомилися з творчістю поета-художника, переглянули мультиплікаційний фільм за творами Тараса Григоровича.

Яскравим етапом квесту стала виставка малюнків «Шевченкове слово в малюнках дітей». Для учнів 1-2 класів на перервах педагогами були організовані ігри, які допомогли дітлахам зануритися в дитинство Тараса та  пограти в його улюблені ігри. У комп’ютерному класі кипіла робота дослідників, які створювали презентації, розробляли ребуси та кросворди за творчістю Т.Г.Шевченка.

Цього дня у шкільних аудиторіях лунали рядки незабутньої поезії Кобзаря. Виконання мовою жестів віршів Т.Г. Шевченка не залишило байдужим нікого з учасників заходів.

Сонячним сяйвом патріотизму, щирою любов’ю до рідного слова наповнили душі вихованців «Джерела» твори Тараса Григоровича Шевченка, запаливши життєстверджуючий  вогник надії:

А наша слава
Не вмре не загине,
Наш Тарас Шевченко —
Сонце України.

Тому  у нас,Тарасових  нащадків, попереду ще достатньо часу, щоб пізнати і розкрити сторінки життя славетного Кобзаря.

IMG_0101IMG_0102IMG_0103