28 вересня колегіанти взяли участь у Міжрегіональному науково-методичному семінарі «Формування громадянської компетентності учнівської молоді у полікультурному середовищі», який проводив Запорізький обласний центр молоді.

А ось своєрідною «практичною роботою» для колегіантів-студійців «Театру Слова» Вероніки Реймер, Діани Бардачової, Іллі Лукʼяненка та Богдана Козлова стало ведення ними великих військово-патріотичних заходів, що їх підготував і провів Обласний центр патріотичного виховання молоді.

Для Вероніки і Богдана це був перший крок, перша проба себе ведучими. 12 жовтня 2017 року у селищі Михайлівка, в районному палаці культури відбувся урок мужності «З любовʼю до України» – напередодні Дня Захисника України. В залі були учасники АТО, учні місцевих шкіл, гості. На екрані – героїчні сторінки і минулого, і сучасного України, на сцені – воїни АТО. А ще молодь і діти – з піснею, з танцем, із щирим словом. Скільки ж світлої енергії вклали й випромінили ведучі-девятикласники кожним словом, що прозвучало того дня в залі! А скільки доброї енергії взяли до свого серця ведучі уроку мужності Вероніка й Богдан!

3 листопада новий військово-патріотичний захід покликав на сцену студійців-одинадцятикласників Діану Бардачову та Іллю Лукʼяненка – досвідчених ведучих багатьох заходів не лише в колегіумі, а й у Хортицькому районі, в Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В.Г.Магара та ін.

День ракетних військ та артилерії в одному з кращих палаців культури Запоріжжя – в палаці культури імені Шевченка – того дня святкувала героїчна 55 окрема артилерійська бригада, яка обороняла і Донецький аеропорт, і Дебальцеве, і Словʼянськ, яка й тепер – на передній лінії розмежування. У святковому залі були присутні зовсім юні й сивочолі артилеристи. А ще в залі – декілька цивільних: батьки полеглих у боях за Україну героїв-артилеристів.

Ведучі заходу – Діана й Ілля – хвилюються не менше учасників святкового дійства. Вони не просто надають слово, називають тих, хто піднімається на сцену: артилеристи – за нагородами  та відзнаками, батьки – з болем від горя і з любовʼю до хлопців-бійців.

Попереду у «Січового колегіуму» й Обласного центру патріотичного виховання молоді – нові цікаві справи, нові уроки патріотизму. Разом будуємо Україну – Україну сьогоднішню, Україну майбутню!

IMG_0101IMG_0105