З 6 червня до 9 червня 2018 року в м. Очаків Миколаївської області в санаторії «Борисфен» з метою виявлення та підтримки учнів, які мають здібності до науково-дослідницької діяльності в галузі природознавства, відбувся VII етап Всеукраїнського експедиційно-польового збору команд юних ботаніків.

Комунальним закладом «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради була забезпечена участь учнівської делегації Запорізької області у фінальному етапі Збору.

Запорізьку область представляли переможці обласних етапів Всеукраїнських екологічних конкурсів – вихованки ЗОЦЕНТУМ: Лапченкова Марія і Самохіна  Єлизавета – учениці 10 класу Запорізької гімназії № 28 Запорізької міської ради (керівник делегації Ухабатова Т.М. ).

Лапченкова Марія і Самохіна Єлизавета представили свою роботу  «Рідкісні рослини острова Хортиця і Запорізької області»   та отримали грамоту за активну участь у VII  Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі команд юних ботаніків та  грамоту за III місце серед звітів-презентацій про проведення експедицій, походів, польових практик команд-учасників  заходу.

Програмою Збору було передбачено польовий практикум в РЛП «Тилігульський».

Оргкомітет заходу вручив сертифікат про проведення VIII Всеукраїнського експедиційно-польового збору команд юних ботаніків у 2019 році Запорізькому обласному центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

IMG_0101IMG_0102IMG_0103IMG_0104IMG_0105IMG_0106IMG_0107