15 липня 2022 року відбулися урочистості з нагоди вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам 2021/2022 навчального року у комунальному закладі «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради.

У нашій Запорізький області 8938 випускників отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти. З них – 543 з відзнакою.

Участь у святковому заході брали очільники Запорізької області та Запорізької міської ради.

Голова Запорізької обласної державної адміністрації, начальник Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух тепло привітав випускників закладів загальної середньої освіти Бердянського, Василівського, Запорізького, Мелітопольського, Пологівського районів Запорізької області, закладів загальної середньої освіти із інтернатами (пансіонами) та присутніх педагогів і батьків.

Олександр Старух побажав усім випускникам успіхів і зазначив, що цей навчальний рік видався надскладним. Багато шкіл зруйновані окупантами, дехто поїхав до інших країн. Але, попри все, діти сьогодні отримали документи про освіту й мають намір вступати в українські заклади вищої освіти.

На визначній події випускники отримали довгоочікувані свідоцтва та відзнаки (медалі) за відмінне навчання. Тепер на них чекає вступна кампанія до закладів вищої освіти, яка цього року проходитиме в особливих умовах воєнного стану.

У святковому концерті брали участь дитячі творчі колективи закладів позашкільної освіти м. Запоріжжя:

– «Народний художній колектив», вокально-хореографічна студія «Чайка», керівник Трубчанінов Ю.В. позашкільного навчального закладу «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» Запорізької міської ради Запорізької області, директор Маринюк Л.В.;

– «Народний художній колектив», театр танцю «Юнона», керівник Банах В.О. позашкільного навчального закладу «Комунарський районний центр молоді та школярів» Запорізької міської ради Запорізької області, директор Хвастик М.В.;

 – «Народний художній колектив», ансамбль народного танцю «Вихиляс», керівник Пелішок Г.В. позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району» Запорізької міської ради Запорізької області, в.о. директора Мазнєва Г.В.

Шановні випускники! Сьогодні ви робите перший крок в сторону великого, довгого шляху. Ніхто не обіцяє, що цей шлях буде легким. Вас чекає багато серйозних, але цікавих випробувань, життєвих уроків і перших перемог. І це – Ваше життя! Приймайте його гідно і щасливо!

Бажаємо усім Вам здоров’я, творчого натхнення, успіхів, впевненості у своїх силах, мирного неба над головою та Перемоги!

picture 9picture 10picture 11picture 12picture 13picture 14picture 16picture 17_44A0021_44A0040_44A0151_44A0216_44A0217_44A0241_44A0313_44A0319_44A0338_44A0847picture 1picture 3picture 5picture 7