Освітянський конкурс «Учитель року – 2018» у номінації «Фізична культура», який проводився цього року в Запоріжжі, крок за кроком стає історією. Його учасники отримали ще один життєвий урок, на якому панувала атмосфера особливої довіри, щирості, відвертості та натхнення.

Упродовж тижня гідно змагалися за п’єдестал пошани дванадцять найкращих педагогів – команда дійсно харизматичних, креативних, компетентних вчителів, які готові діяти на випередження, бути в авангарді сучасної системи фізичного виховання.

Цей день, безумовно, залишиться у пам’яті конкурсантів як один із найяскравіших, найхвилюючих днів у житті. Попри визначені місця та кількість набраних балів усі вчителі, які змагались за омріяне перше місце та гідно дійшли до фіналу, відчували себе переможцями, адже «Учитель  року» – найпрестижніший із освітянських конкурсів. Опинитись серед його  фіналістів – це вже здобути перемогу. Змагаючись, вчителі мали унікальну можливість усвідомити та вдосконалити свої професійні досягнення, виявити педагогічну майстерність і отримати справжнє задоволення від спілкування з колегами-однодумцями.

28 квітня 2018 року на базі комунального вищого навчального закладу «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради відбулося урочисте закриття та нагородження фіналістів третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Фізична культура».

Щирі слова привітання й побажання почули іменинники цього святкового дійства від директора Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, голови оргкомітету конкурсу Озерової Тетяни Ярославівни, яка зазначила, що  цілеспрямованість, прагнення досягти омріяної мети, працездатність і працелюбність, уміння бачити проблеми сучасного світу, намагатися дослідити та вирішити їх – ось характерні риси фіналістів нашого свята.

І ось – хвилююча мить.

Дипломи учасників від Центрального оргкомітету Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» у номінації «Фізична культура» за підписом заступника Міністра освіти і науки України Павла Хобзея та цінні подарунки від Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізького обласного відділення Національного Олімпійського Комітету України вручили виконуючий обов’язки ректора комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради Казачук Анатолій Васильович та голова Запорізького обласного відділення Національного Олімпійського Комітету України Лобанов Володимир Євгенович:

 • Вітер Наталі Борисівні – Одеська область,
 • Глобі Марії Григорівні – Черкаська область,
 • Горуну Вадиму Миколайовичу – Хмельницька область,
 • Денисюк Інні Сергіївні – Вінницька область,
 • Дробітьку Дмитру Анатолійовичу – Донецька область,
 • Карабуту Олексію Миколайовичу – Київська область,
 • Кириленко Ларисі Василівні – Запорізька область,
 • Панченко Олені Миколаївні – Сумська область,
 • Черновол Ганні Миколаївні – Харківська область.

Директор Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, голова оргкомітету конкурсу Озерова Тетяна Ярославівна та  голова Запорізького обласного відділення Національного Олімпійського Комітету України Лобанов Володимир Євгенович вручили:

 • – Диплом ІII ступеня, грошову премію у розмірі 2000 грн. від Міністерства освіти і науки України, подарунки від Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації та від спонсорів лауреату конкурсу Ненашеву Микиті Юрійовичу – вчителю фізичної культури комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 19» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області, спеціалісту другої категорії;
 • – Диплом ІI ступеня, грошову премією у розмірі 3 000 грн. від Міністерства освіти і науки України, подарунки від Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації та від спонсорів лауреату конкурсу Марковець Марії Василівні – вчителю фізичної культури Суховільського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Володимирецької районної ради Рівненської області, спеціалісту першої категорії;
 • – Диплом І ступеня, грошову премію у розмірі 5000 грн. від Міністерства освіти і науки України, подарунки від Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації та спонсорів переможцю конкурсу Лазебному-Чоловському Дмитру Миколайовичу – вчителю фізичного виховання СШ № 216 Оболонського району м. Києва, спеціалісту другої категорії, майстру спорту України з академічного веслування.

Кожний з 12 конкурсантів отримав книгу «10 уроків з П’єром де Кубертеном» за авторством і з автографом Валентини Михайлівни Єрмолової – голови журі конкурсу, кандидата наук з фізичного виховання та спорту, доцента, професора кафедри історії та теорії олімпійського спорту Національного університету фізичного виховання та спорту України.

Фіналістів конкурсу привітала голова журі – Єрмолова Валентина Михайлівна і оголосила переможців додаткових номінацій:

 • Вітер Наталі Борисівні – За оригінальність та високу професійну майстерність;
 • Глобі Марії Григорівні – За стрімке професійне зростання;
 • Горуну Вадиму Миколайовичу – За артистизм у професійній діяльності;
 • Денисюк Інні Сергіївні – За оригінальність та винахідливість;
 • Дробітьку Дмитру Анатолійовичу – За ерудицію та толерантність;
 • Карабуту Олексію Миколайовичу – За вміння розвивати пізнавальну діяльність учнів;
 • Кириленко Ларисі Василівні – За креативність та високу психолого-педагогічну компетентність;
 • Панченко Олені Миколаївні – За перемогу у конкурсному випробуванні «Практична робота»;
 • Черновол Ганні Миколаївні – За перемогу у конкурсних випробуваннях «Тестування з фахової майстерності» та «Методичний практикум».

Член команди журі Ткаленко Юрій Володимирович, лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012» у номінації «Фізична культура» подарував всім присутнім авторську пісню на згадку про події Конкурсу та гостинний прийом у Запоріжжі.

Вітаємо переможця та лауреатів!

IMG_3714IMG_3720IMG_3722IMG_3724IMG_3728IMG_3731IMG_3734IMG_3737IMG_3741IMG_3749IMG_3782IMG_3784IMG_3807IMG_3810IMG_3862IMG_3886IMG_3934IMG_3936IMG_3939IMG_3943IMG_3945IMG_3949IMG_3953IMG_3985IMG_4007IMG_4080