У перший день осені в Таврійському державному агротехнологічному університеті ім. Дмитра Моторного відбувся традиційний День знань і посвята у студенти. Посвячення вчорашніх школярів в студенти на Площі Слави перед головним корпусом університету почалося о 9 ранку. ТДАТУ урочисто зустрів першокурсників, які успішно здали ЗНО, обрали майбутню професію і готові здобувати нові знання в нашому університеті.

Сьогодні ТДАТУ – провідний заклад вищої освіти південно-східного регіону України, який динамічно розвивається, впевнено йде в майбутнє до нових висот і досягнень. В сучасних умовах університет продовжує свої славні традиції, залишається в авангарді сучасних ЗВО України, активно використовуючи сучасні методики і технології відповідно до кращих європейських та світових стандартів.

Свято розпочалося з привітання першокурсників ректором університету, доктором технічних наук, професором, членом-кореспондентом УААН України Володимиром Кюрчевим. Він побажав студентам здоров’я, мудрості, успіхів в отриманні обраної спеціальності і незабутніх студентських років. Крім цього, ректор зазначив, що викладачі будуть для студентів зразком порядності, професіоналізму і людяності, а отримана студентами освіта допоможе їм стати хорошими фахівцями.

У цьому році кількість абітурієнтів в наш університет надзвичайно висока, На перший курс очної та заочної форм навчання рівня бакалавр і магістр зараховано 1717 студентів. Це кращий результат за останні роки, – наголосив В. Кюрчев.

Серед першокурсників відзначилися ті, хто здав ЗНО з найвищими балами. Ректор університету вручив їм подарунки і побажав подальших досягнень і перемог. Серед них: Андрій Коломоєць, спеціальність харчові технології (Мелітопольська гімназія № 10); Златоміра Кравець, спеціальність публічне управління і адміністрування (ліцей № 19); Анастасія Нестерчук, спеціальність туризм (ліцей № 5); Михайло Трошин, спеціальність економіка (ліцей № 5); Дар’я Перепелиця, спеціальність туризм (Мелітопольська спеціалізована школа I-III ступенів № 23); Микола Островський, спеціальність харчові технології (Мелітопольська загальноосвітня школа I-III ступенів №6); Анастасія Ганчева, спеціальність готельно-ресторанна справа (комунальний заклад «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»).

На урочистий захід були запрошені випускники ТДАТУ, почесні гості, серед яких голова Наглядової ради університету, голова Аграрного Союзу України, генеральний директор ТОВ «АСКОН» Геннадій Новіков, заступник міського голови Сергій Прийма, голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик, заступник голови Запорізької ОДА Едуард Гугнін, благочинний церков Мелітополя, протоієрей о. Максим Смірнов. Гості побажали студентам сміливо втілювати свої мрії в життя, бути наполегливими і цілеспрямованими, плідно працювати на благо України і прославляти свою альма-матер – Таврійський державний агротехнологічний університет. Від студентства з привітанням виступила голова студентської ради Надія Шац.

Під час урочистого заходу були покладені квіти до бюсту поета Т.Г. Шевченка, а також пам’ятника загиблим студентам і викладачам університету, які брали участь у Другій світовій війні. Також живі квіти поклали до меморіальної дошки ректора академії Миколи Крижачківского і бюсту Героя України, випускника МІМСГ Дмитра Моторного, чиє ім’я з цього року носить Таврійський ДАТУ.

На завершення урочистостей Володимир Кюрчев, як знак посвяти в першокурсники, вручив студентам символічні атрибути: ключ від Країни Знань і Студентський квиток. Перший дзвінок, що пролунав на святі, ознаменував початок нового навчального року. В небо злетіли десятки повітряних куль.

 

IMG_3123IMG_2996IMG_2999IMG_3000IMG_3006IMG_3112IMG_3116IMG_3122