Відповідно до умов вступу до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) у 2023 році, вступ на навчання цивільної молоді здійснюється за результатами національного мультипредметного тесту або лише вступних іспитів безпосередньо в коледжі (проводяться у вигляді мультипредметного тестування з трьох предметів: Українська мова та Математика, і на вибір Фізика або Історія України), що дає змогу безкоштовно отримати освіту більшій кількості молоді та в умовах, коли здати онлайн-тест було неможливо, або результат виявився незадовільний.

Юнаки та дівчата отримають цивільну спеціальність за освітньо-професійним ступенем фахової передвищої освіти “фаховий молодший бакалавр”, освітньо-професійними програмами (спеціальностями):
спеціальність 122 – Комп’ютерні науки; спеціалізація – Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки спеціальність 172 – Телекомунікації та радіотехніка; спеціалізація – Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку.

Просимо звернути увагу на наступне:

 1. Навчання у коледжі, проживання, харчування, обмундирування – безкоштовні, виплачується стипендія.
 2. Гарантоване працевлаштування випускників (проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України). Випускники нашого коледжу, крім того, матимуть велику перевагу стати на посади молодших командирів, матимуть освіту, та відповідну їй вищу заробітну плату, порівняно з рядовими служби за контрактом.
 3. Заробітна плата випускників на даний час – понад 21000 грн.
 4.  Військовослужбовці мають змогу отримувати пенсію через 25 років вислуги (термін навчання зараховується).
 5. Військовослужбовці мають повний “соціальний пакет” відповідно законодавства:
  – щорічна оплачувана відпустка;- безкоштовне лікування;- можливість подальшого навчання;- можливість стати на житлову чергу і отримання житла від держави (зараз в Україні навіть стати на чергу буває складно внаслідок відсутності міста роботи), або отримання пільгового безвідсоткового кредиту в рамках програми молодіжного кредитування.

  Крім того, згідно наказу Міністерства оборони, сержанти (наші випускники) забезпечуються службовим житлом або отримують компенсацію за піднайом житла.

 6. На навчання приймаються як юнаки, так і дівчата
 7. В умовах відновлення призову на строкову службу є можливість одночасно отримати освіту (фаховий молодший бакалавр), пройти військову службу, а також бути працевлаштованим на начальницьких посадах молодшого командного складу. Повний термін навчання в коледжі зараховується як термін проходження строкової військової служби.
 8. У разі ускладнення політичної ситуації в державі, у будь-якому випадку курсанти закінчать навчання (це зафіксовано у контракті на навчання), отримають звання та посаду молодших командирів
 9. Після закінчення навчання випускники коледжу мають можливість продовжити навчання за спорідненими напрямами підготовки у будь-якому ВНЗ України за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр», що дає другий шанс для тих, хто не поступив до ВНЗ.
  Випускники мають змогу продовжити навчання у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації (м.Київ), отримати звання офіцера та при цьому під час навчання отримувати замість стипендії заробітну плату з останнього місця служби (тобто понад 21000грн.).Дуже багато наших випускників вже навчаються в Києві (ВІТІ, ДУТ), Харкові (ХНУПС), Житомирі (ЖВІ) і одночасно отримують замість стипендії заробітну плату з останнього місця служби.
 10. Прохідний бал ЗНО/НМТ для вступу знижено до мінімального – 100 балів, є можливість вступу за результатами вступних іспитів під час роботи приймальної комісії (проводяться у вигляді мультипредметного тестування з трьох предметів: Українська мова та Математика, і на вибір Фізика або Історія України).
 11. Перелік сертифікатів ЗНО (2020-2021 роки) розширено: математика, або іноземна мова, або історія України (на вибір); українська мова та література (обов’язково). Тобто, потрібно лише два сертифікати ЗНО для вступу.
  Додаткову інформацію і правила прийому можна завантажити та ознайомитися за посиланням: у хмарному сховищі: http://bit.ly/kolledge (відеоматеріали, умови вступу, оголошення, перелік документів).

   Замовити зворотний дзвінок, подивитися відео та презентацію можна в телеграм-боті @VKSS_VITI_BOT