Повідомляємо, що Українським інститутом національної пам’яті були підготовлені та надані Міністерству інформаційні матеріали, присвячені 27-й річниці прийняття Конституції України. Конституція України є головним нормативно-правовим актом держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов’язки громадян.

Офіційний Веб-сайт Міністерства освіти і науки України містить інформаційні матеріали, підготовлені Українським інститутом національної пам’яті, спеціально до цієї важливої події. За посиланням https://mon.gov.ua/storage/app/media/zagalna%20serednya/metodichni%20recomendazii/2023/06/15/Inform.materialy.UINP.do.Dnya.Konstytutsiyi.Ukrayiny-2023.pdf можна знайти ці матеріали.

Вчителі та педагогічні працівники мають можливість використовувати надані матеріали для підготовки та проведення виховних годин, уроків історії, громадянської освіти, правознавства та інших заходів, пов’язаних з розумінням та вшануванням Конституції України.

Знання про конституційні принципи та права громадян є важливою частиною освіти та формування свідомих громадян. Використання наданих матеріалів допоможе зрозуміти значення