Як відомо, педагоги «Джерела» неодноразово публікували свої творчі надбання не лише в періодичних журналах, але й у збірниках наукових робіт. Наразі у рамках проведення IV Міжнародної науково-практичної конференції «Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи» в електронному збірнику наукових напрацювань ЗОІППО опубліковані творчі доробки педагогів «Джерела»:

  • підсумковий науково-методичний фестиваль з проблеми «Впровадження здоров’язберігаючих технологій в освітній процес» (автори: заступник директора з навчальної роботи Крохмаль Н.Б., заступник директора з виховної роботи Коршунова Н.І., вчитель-методист Шокарєва О.Є.);
  • майстер-класи «Калейдоскоп здоров’я» з проблеми «Впровадження здоров’язберігаючих технологій в освітній процес» (автор: заступник директора з навчальної роботи початкових класів Конограй І.В.).

Готується до друку у щорічному збірнику «Здобутки освітян Запорізького регіону» творча робота з проблеми «Організаційно-педагогічні умови модифікації корекційно-реабілітаційного простору спеціального навчального закладу», яка досліджена, опрацьована командою педагогів «Джерела»: Крохмаль Н.Б., Аушевим С.П. і Шокарєвою О.Є.

IMG_0101IMG_0102IMG_0103