З 11 по 24 червня 2018 року кращі учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» та ще близько 80-ти юних науковців 8-10-х класів закладів освіти Запорізького краю стали слухачами ІІІ обласної літньої школи для обдарованої молоді Запорізької області, заняття якої проводилися на базі Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії.

Острів Хортиця зустрічав переможців Обласного конкурсу-захисту Малої академії наук та олімпіад з різноманітних учнівських навчальних предметів.

Діти отримали чудову можливість поглибити свої знання, розвинути здібності з урахуванням індивідуальних особливостей у відповідних видах діяльності – галузях знань (фізика, математика, історія, географія, хімія, біологія, філологія) в процесі науково-дослідницької роботи.

Протягом двох тижнів перебування у літній школі для обдарованої молоді було проведено багато майстер-класів: зі скелелазіння, журналістики, зйомок фільмів, малюнків кавою, запускання повітряних зміїв, орієнтування на місцевості.

Також здійснили екскурсію в м. Дніпро, помандрували Запоріжжям, відвідали Запорізьку Січ. Дуже сподобалися походи до Запорізького муніципального театру-лабораторії «VIE» на вистави.

Досить цікавими й пізнавальними були лекції на різноманітні теми від кандидатів та докторів наук Запорізького національного університету, Класичного приватного університету, Запорізького державного медичного університету, Запорізької державної інженерної академії, а також від науковців провідних закладів вищої освіти України.

Обдарована молодь Запорізького краю мала чудову можливість показати свою креативність, оригінальність мислення, розум, кмітливість та багатогранність, працюючи в групах над дослідницькими проектами.

За підсумками журі було визначено переможців.

ІІІ місце посіли Новіков Олег, учень «Козацького ліцею» та Коваленко Єгор, учень «Січового колегіуму» з проектом «Зв’язок між почерком людини та її математичними здібностями».

Усі учасники ІІІ обласної літньої школи для обдарованої молоді Запорізької області отримали сертифікати учасників та були нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації за активну участь у дослідницьких і творчих проектах.

«Час пролетів надзвичайно швидко, адже кожен день був по-своєму унікальним і захопливим. Мені дуже сподобалося проводити час в літній школі. Отримав нові враження й цікаві знайомства», – поділився своїми враженнями Новіков Олег.

Вітаємо юного науковця-ліцеїста з бездоганною реалізацією цікавого проекту. Чекаємо нових відкриттів та перемог!

IMG_0101IMG_0102IMG_0103.IMG_0105IMG_0106.IMG_0108IMG_0109IMG_0110