• м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 (на базі Запорізького національного університету).
  • е-mail: pk@tsatu.edu.ua
  • Тел.   (061) 289-12-99,   (099) 614-83-02,   (098) 751-74-48
  • Офіційний сайт університету www.tsatu.edu.ua

Вступна кампанія у ТДАТУ. Усі відповіді у Telegram

Привіт, абітурієнте! Настав такий етап, у твоєму житті, під час якого, в тебе виникає безліч питань і, здається, складно знайти відповіді на них. Цей етап – вступ до закладу вищої освіти. Але є вихід!

Ми знайшли дуже комфортні варіанти, як отримати необхідну інформацію для вступу 2022. Ці варіанти – чати у Telegram. : чат-бот ТДАТУ:все про вступ 2022 і чат-спілкування Вступ ТДАТУ 2022. Детальніше розглянемо кожен з них💁‍

Що вміє наш бот? Цей чат-бот, вмить, допоможе знайти відповідь на питання щодо вступу до ТДАТУ. Наприклад, як вступити на освітній ступінь бакалавра, якщо закінчив школу чи коледж; як вступити на освітній ступінь магістра; до кого звернутися та як знайти нас у соц.мережах!

Також, створено окремий чат-спілкування у Telegram, де майбутні студенти, або їх батьки, можуть поставити свої запитання кваліфікованим спеціалістам Таврійського ДАТУ , і в короткий проміжок часу, отримати відповіді і поради! Це можуть бути питання про будь-що, стосовно нашого університету та вступу… Як писати мотиваційний лист? Які дедлайни? Які активності та інтерактив нас чекатимуть?Та ще купу всього.

А ось і посилання на чати, котрі стануть твоїми найкращими помічниками!

Посилання на чат-бот: https://t.me/tdatu_bot

Посилання на чат-спілкування: https://t.me/+Pul2txx_wHI3MDM6

Все неймовірно просто: з вас — питання, з нас — вичерпна відповідь!

Ми чекаємо саме на тебе! Обирай якісну та сучасну освіту! Обирай Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного!