З 31 травня до 2 червня в Запорізькому Січовому колегіумі пройшло таборування джур рою «Січовики» куреня імені Юрія Лавошника. Метою цього заходу була підготовка «Січовиків» до обласних змагань Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Змагання відбудуться з 14 до 18 червня на базі ліцею «Захисник», де зберуться переможці першого районного етапу.

В колегіумі першого дня таборування були проведені два чудовий майстер-класи з водного туризму та з долання туристичної смуги перешкод. Вихованці тренувалися в плаванні на байдарках (каяках) та навчалися  прийомам страховки і долання перешкод.

Другого дня джури-січовики відвідали 55 артилерійську бригаду «Запорізька Січ», де познайомилися з умовами служби та побуту наших захисників, побували в  музеї Слави військової частини, переглянули мотиваційний фільм та познайомилися зі зразками сучасного озброєння. В другій половині дня пройшов стройовий вишкіл джур «Впоряд», а після вечері в невимушеній обстановці юні вихованці мали спілкування з випускниками ліцею, які прийшли, щоб поділитися з колегіантами спогадами про навчання та надихнути  своїх правонаступників на перемоги.

Останнього дня учні мали змогу виконати вправи з практичної стрільби та підготуватися до інтелектуального конкурсу «Відун». Після смачного обіду та фото на згадку про цікаве й змістовне таборування діти роз’їхалися по домівках. Але таборування колегіантів-джур триватиме і вдома : кожен із них  має домашні завдання, з яких найперше –  розвивати власну  фізичну підготовленість та навички у виконанні стройових прийомів.  Віримо, що сили, спрямовані кожним із джур  на розвиток і вдосконалення  власних фізичних   якостей, неодмінно принесуть добрий  результат. І обов’язково  –   перемоги!

Тож до зустрічі на обласних змаганнях Всеукраїнської військово-патріотичної гри  «Сокіл» («Джура»)!