4-15 квітня в м. Києві відбувся Фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи!» — масштабна міжнародна подія у сфері освіти, науки і техніки, де талановиті, творчі, ерудовані діти віком від 6 до 16 років зі всієї України демонстрували свої вміння у сфері конструювання, робототехніки, програмування, інженерії і архітектури.

У рамках фестивалю було представлено два найбільших світових конкурси з науки та робототехніки – Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League (для дітей 9-16 років) та Всеукраїнський фестиваль FIRST LEGO League Junior (для дітей 6-10 років).

Команда Incredible Geniuses Запорізької спеціалізованної школи-інтернату “Січовий колегіум” Запорізької обласної ради разом з ще 56 командами з різних міст України взяла участь у Всеукраїнському чемпіонаті FIRST LEGO League.

Під час цього захоплюючого свята науки і техніки діти представляли свої наукові проекти, дивували суддів неймовірними роботами, запалювали оточуючих позитивною енергією та змагалися у видовищній грі роботів, намагаючись виконати якнайбільше завдань.

За підсумками чемпіонату команда Incredible Geniuses (Сафронюк Олексій, Андріяш Софія, Реймер Вероніка, Сопін Владислав, Дмитренко Максим, Бурка Марк) здобула перше місце в номінації «Найвищий бал у Грі роботів».

Вітаємо команду з черговою яскравою перемогою!

IMG_0101IMG_0102IMG_0103IMG_0104IMG_0105