10 грудня 2020 року заступник голови облдержадміністрації Олександр Свистун та заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Сороченко разом з регіональним фахівцем програми підтримки реформи професійно-технічної освіти «EU4Skills: Кращі навички для України» Ольгою Пушиною під час відвідування  Державного навчального закладу «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» вручили закладу сучасне ІТ-обладнання (11 ноутбуків, а також набори з принтерів, проєкторів, серверів та інших девайсів) в рамках Програми «EU4Skills: Кращі навички для України».

ІТ-обладнання вартістю понад 302,0 тис грн придбано у межах Програми EU4Skills за фінансової підтримки ЄС та його держав-членів Німеччини, Естонії, Фінляндії та Польщі. Загалом біля 500 учнів та 40 викладачів Запорізького політехнічного центру отримають можливість використовувати нове обладнання, в тому числі для вирішення проблем в організації освітнього процесу під час пандемії COVID-19. Це дозволить викладачам запроваджувати нові курси та методики дистанційного навчання та продовжувати уроки для учнів.

Олександр Іванович висловив вдячність Програмі EU4Skills за всебічну підтримку і впровадженні реформи профтехосвіти. Серед найбільших викликів, з якими стикнулися профтехи підчас пандемії – недостатня кількість обладнання та програмного забезпечення, а також необхідність покращити цифрові навички як студентів, так і викладачів. Тому підтримка у вигляді надання обладнання, а також інші комплексні ініціативи, які впроваджує Програма EU4Skills, у сфері діджиталізації є дуже актуальними та потрібними у регіоні.

EU4Skills реалізує великий пакет заходів з діджиталізації для підтримки різних аспектів реформи профтехосвіти, зокрема розробку: онлайн-курсів для викладачів профтехів з цифрових компетентностей,  У партнерстві з Microsoft Ukraine та Міністерством освіти і науки України EU4Skills планує запровадити новітнє програмне забезпечення, яке дозволить профтехам  використовувати сучасні технології.

IMG_0241IMG_0246IMG_0198IMG_0202IMG_0218IMG_0224IMG_0226IMG_0233IMG_0236