Ми продовжуємо проводити відкриті події в рамках проєкту «Про.Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей», який спрямований на розвиток та підтримку освітніх управлінців у громадах в період кризи задля створення безпечного та сприятливого середовища для навчання дітей.

Хочемо запросити вас до участі у нашому наступному етері «Ізраїльська модель подолання стресу Basic PH: як розвивати стійкість та відновлювати внутрішній ресурс» з Мейрою Сазоновою, під час якого ми обговоримо:

  • поговоримо про стійкість та про відновлення розірваних безперервностей

за допомогою ресурсних каналів BASIC PH;

  • виконаємо декілька практичних вправ на виявлення домінуючих

ресурсних каналів та активізацію «сплячих» (для виконання вправ Вам знадобиться кілька аркушів А4 та кольорові олівці). Basic PH — багатовимірна модель подолання стресу та пошуку внутрішньої стабльності, розроблена Мулі Лаадом, директором Центру Машабім — громадського центру профілактики стресу в Ізраїлі. Мейра Сазонова — психологиня, менторка, фасилітаторка Центру Машабім.

Наповнення етеру буде корисним для:

  • працівників і працівниць шкільної психологічної служби;
  • освітян(-ок);
  • представників(-ць) адміністрацій шкіл (директорів, заступників з

навчальної, виховної та наукової роботи тощо);

  • представників(-ць) органів місцевого самоврядування, які працюють з

темою освіти;

  • усіх охочих, кого цікавить вказана тема.

Етер відбудеться 2 серпня о 18:00.

Реєстрація є обов’язковою, зробити це можна за покликанням: bit.ly/3QiX9TB

Етер також буде доступний у записі. Зареєстровані учасники отримають усі покликання та матеріали етеру на пошту, вказану при реєстрації (будь ласка, перевіряйте папки «спам» та «реклама»). Участь безкоштовна. Дізнатись більше про проєкт «Про.Спільноти»: bit.ly/438819x

Етер проводиться у рамках проєкту «Про.Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей», що реалізується Центром інноваційної освіти «Про.Світ» за підтримки ULEAD з Європою спільно зі Службою освітнього омбудсмена.