Студентка 2 курсу спеціальності «Мова і література (французька)» факультету іноземної філології Запорізького національного університету Ганна Дмитренко не лише успішно навчається, але й уже багато років професійно займається шашковим спортом. На сьогодні вона – дворазова чемпіонка світу з шашок серед юніорів, дійсна срібна чемпіонка світу з шашок серед юніорів.

Нещодавно Ганна повернулась із італійського міста Бергамо, де з 30 травня по 1 червня проходив Чемпіонат світу із стокліткових шашок серед чоловіків і жінок. Турнір проходив удвох видах: швидкі шашки та бліц-турнір. Учасники спочатку грали півфінал, а потім – три фінали. У складі збірної України студентка ЗНУ стала бронзовою призеркою змагання.

Після завершення Чемпіонату світу-2018 із стокліткових шашок до переліку перемог Ганни додалося ще дві медалі – срібна та бронзова.

Для довідки. Грати, за словами спортсменки, було важко через насичений графік та неабияку конкуренцію для дівчини з боку майстрів міжнародного класу й гросмейстерів. У швидких шашках Ганна увійшла до десятки кращих, посівши восьме місце, що надало можливість потрапити до складу збірної нашої країни (туди входять тільки три спортсмени, які мають за результатами найбільш високі бали). Українська команда стала другою на чемпіонаті.