Міжнародний туристичний салон «Україна» – UITM 2019 вже в 26-й раз приймає гостей з усього світу. Протягом 2-4 жовтня іноземні та вітчизняні туристичні компанії представлять найцікавіші маршрути у 25 країн: Бразилія, Болгарія, В’єтнам, Домініканська Республіка, Греція, Грузія, Єгипет, Індія, Італія, Кіпр, Китай, Куба, Литва, Палестина, Перу, Польща, Португалія, Таїланд, Малайзія, Словаччина, Франція, Угорщина, Україна, Чехія, Японія. А тисячі турагентів з усіх куточків України вирушили на пошук нових ідей для відпочинку своїх туристів.

Студенти спеціальності «туризм» Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного, разом зі своїм керівником, викладачем кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Демко В.С. протягом двох днів брали участь у семінарах виставки, презентаціях нових туристичних маршрутів та панельних дискусіях на хвилюючі теми сучасного стану розвитку туризму.

Ефективність таких заходів дуже висока, адже за декілька днів учасники мають змогу налагодити нові контакти, отримати багато цікавого і корисного спілкування, познайомитись з першими особами великих компаній та представниками туристичної індустрії і маркетингу, з цікавими спікерами та блогерами. Всі ці люди формують туристичний ринок України,  діляться своїм досвідом і враженнями від нових туристичних напрямів.

За декілька днів ми отримали багато цікавої та корисної інформації, нових друзів, партнерів та можливість користуватися цими скарбами у своєму подальшому професійному житті.

Туристична виставка об’єднує людей, країни, бізнес, тому необхідно виділяти час в навчальному процесі на відвідування таких заходів, адже  вони формують у майбутнього фахівця чітке осмислення подальшого професійного напряму.

Студенти спеціальності «туризм» дякують керівництву університету за можливість відвідування міжнародної туристичної виставки.

Подорожуйте з легкістю, розширюйте свій кругозір, отримуйте нові враження!