У басейні «Славутич» СК «Мотор-Січ» пройшли змагання з плавання серед студентів запорізьких коледжів. Участь у першості взяли студенти шести закладів освіти:

• Запорізький авіаційний коледж ім.О.Г.Івченка
  • Запорізький будівельний коледж
  • Гуманітарний коледж ЗНТУ
  • Економіко-правничий коледж ЗНУ
  • Коледж КПУ
  • Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ

Юнаки змагалися на дистанціях 50 і 100 м вільним стилем, 50 м брасом та 50 м на спині. Дівчата розігрували медалі на 50-метрівках вільним стилем, на спині та брасом. Крім того, відбулися змагання в чоловічій та жіночій естафетах на дистанціях 4х50 м вільним стилем.

Дві золоті медалі на дистанціях 50 і 100 м вільним стилем приніс команді студент коледжу КПУ Олександр Лєтніков. Причому на дистанції 50 м вільним стилем хлопець підтвердив звання майстра спорту України, пропливши за нормативом – 23.96 сек.

На дистанції 50 м брасом виграв Кирило Тригуб. А цю ж дистанцію на спині швидше всіх подолав Павло Загродський. Обидва хлопці – студенти коледжу КПУ.А от в естафеті команді Гуманітарного коледжу ЗНТУ вдалося обійти усіх конкурентів.

У змаганнях дівчат, як і очікувалося, всі золоті медалі лишилися у студенток економіко-правничого коледжу ЗНУ. Дар’я Шевченко виграла дистанції 50 м вільним стилем та 50 м на спині. А Поліна Кладовщикова стала кращою на 50-метрівці брасом. Команда цього закладу  освіти виграла і жіночу естафету.

У командному заліку перемогла збірна Гуманітарного коледжу ЗНТУ, яка набрала 613 очок. Друге місце і 595 очок у команди коледжу КПУ. На третій позиції збірна економіко-правничого коледжу ЗНУ – 551 очко.