У басейні «Славутич» спортивного комплексу «Мотор Січ» відбулися змагання першості Запоріжжя з плавання серед студентів коледжів. Цього року на блакитні доріжки вийшли команди семи навчальних закладів обласного центру:

• Коледж ЗІЕІТ

Юнаки та дівчата змагалися на п’яти дистанціях в особистому заліку, а також в естафеті. Перші місця на дистанціях посіли наступні учасники:

50 м вільним стилем: Павло Карпюк (24.73 сек), Даря Шевченко (30.05) (обидва – ЕПК ЗНУ)

50 м брас: Павло Карпюк (32.05 сек), Даря Шевченко (42.72) (обидва – ЕПК ЗНУ)

50 м на спині: Микита Перебийносов (30.98), Поліна Кладовщикова (40.05 сек) (обидва – гуманітарний коледж ЗНТУ)

100 м вільним стилем: Євген Філімоненко (1.05.68), Поліна Кладовщикова (1.29.18) (обидва – гуманітарний коледж ЗНТУ)

100 м брас: Олександра Притула (гуманітарний коледж ЗНТУ)

2 Гуманітарний коледж ЗНТУ

Перше місце у командному заліку посів гуманітарний коледж ЗНТУ, студенти якого набрали 749  очок. Другим став Економіко-правничий коледж ЗНУ (665 очок). На третій позиції розташувалися студенти Запорізького авіаційного коледжу (624 очки).

Окремо за волю до перемоги відзначили студента Запорізького радіо- коледжу, вихованця «Інваспорту» Кирила Жука, який сміливо боровся у басейні на рівних з іншими учасниками змагань.