Кабінетом Міністрів України 13 вересня 2022 року прийнята постанова № 1112 «Про реалізацію спільного з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) проекту щодо надання фінансової підтримки опорним закладам загальної середньої освіти для підготовки до 2022/2023 навчального року».

Фінансова підтримка кожного закладу освіти здійснена одноразово у розмірі 3 тис. доларів США і повинна спрямовуватися на один із напрямків: поточний ремонт; підготовка до опалювального сезону, в т.ч. придбання обігрівачів, генераторів, пального; придбання комп’ютерного та іншого обладнання, приєднання до мережі Інтернет та ін.

До затвердженого Переліку ввійшли і 5 ЗЗСО Запорізького району.

Так, зокрема, опорним закладом освіти «Матвіївський загальноосвітній навчально-виховний комплекс «Всесвіт» Матвіївської сільської ради придбано резервний циркуляційний насос у газову котельну на 30 210 грн, а також на виділені кошти заплановано придбання генератора живлення за 36 247 грн і серверний ПК у сумі 43 268 грн; Петропільським ліцеєм Широківської сільської ради придбано обладнання для спортивної зали на 58 500 грн, а також заплановане придбання меблів на суму 51 296 грн; опорними закладами загальної середньої освіти Новозапорізької та Розумівської шкіл Долинської сільської ради проводиться тендер на закупівлю ноутбуків учасникам освітнього процесу; опорним закладом Михайлівський навчально-виховний комплекс імені О.Т.Слободчикова Михайлівської сільської ради буде придбаватися 2 ноутбуки, 1 проєктор та інше інтернетобладнання.

Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації висловлює подяку Дитячому фонду при ООН (ЮНІСЕФ) за надання фінансової підтримки на першочергові потреби опорним закладам загальної середньої освіти Запорізької області.

Щиро вдячні нашим міжнародним партнерам та сподіваємося на подальшу співпрацю заради майбутнього України!